پخش فیلم

پایگاه حمایت از فیلم کوتاه مستقل با هدف حمایت از فیلمسازان مستقل و فیلمهای خلاق و موفق ایرانی، اقدام به پخش فیلمهای کوتاه و مستند مستقل می نماید:

پروسه پخش فیلم شامل ارسال فیلم به مجموعه ای از جشنواره های معتبر بین المللی و داخلی و نیز تلاش برای فروش فیلم به خریداران مناسب آن در داخل و خارج از کشور است.

نحوه همکاری با پایگاه:

الف- پخش فیلم: (ارسال فیلم به مجموعه ای از جشنواره های بین المللی مرتبط با فیلم)

در این بخش بر اساس پروسه توزیع (پخش) فیلم، ابتدا پس از بازبینی اثر متقاضی و بر اساس پتانسیل های فیلم، پیشنهادات اولیه به متقاضی ارائه می شود.

این پیشنهادات شامل تعداد جشنواره پیشنهادی اولیه برای ارسال فیلم و شرایط قرارداد است که درصورت توافق متقاضی با این شرایط ، تفاهمنامه ای فیمابین متقاضی و پایگاه صورت می گیرد و پروسه پخش فیلم از یک تا دو سال آغاز می شود.

توضیحات و موارد ضروری:

پس از ارائه پیشنهادات اولیه و در صورت تمایل به ادامه پروسه پخش فیلم توسط پایگاه، انجام این مراحل ضروری است:

  • تکمیل تفاهمنامه پخش فیلم با هماهنگی پایگاه و بر اساس پیشنهادات توافق شده
  • واریز مبلغ تفاهمنامه به حساب پایگاه
  • ارسال DVDها (به تعداد جشنواره های مورد نظر) و فایل اصلی فیلم با زیرنویس انگلیسی، بهمراه فایل عکسهای صحنه، پشت صحنه، کارگردان و فایل word تیتراژ، لیست دیالوگها، خلاصه فیلم و بیوگرافی و فیلموگرافی کارگردان (به فارسی و انگلیسی) به دفتر پایگاه

لینک دانلود تفاهمنامه پخش فیلم:

http://shortfilmsupport.ir/Content/Files/REQUEST%20TO%20DISTRIBUTION.docx

ب- ارسال موردی فیلم به جشنواره ها:

در این بخش بر اساس نظر فیلمساز، جشنواره پیشنهادی از میان جشنواره های تحت پوشش پایگاه بصورت موردی انتخاب شده و درخواست ارسال فیلم به جشنواره مورد نظر داده می شود.

توضیحات و موارد ضروری:

  • هزینه ارسال فیلم بصورت تک موردی، از طریق پایگاه مبلغ 50000 تومان (20% تخفیف برای فیلمهای عضو پایگاه حمایت از فیلم کوتاه مستقل)
  • تکمیل فرم تقاضای پایگاه جهت ثبت نام و ارسال فیلم به جشنواره مورد نظر
  • تحویل DVD و فایل اصلی فیلم با زیرنویس انگلیسی بهمراه فایل عکسهای صحنه، پشت صحنه، کارگردان و فایل word تیتراژ، لیست دیالوگها، خلاصه فیلم و بیوگرافی و فیلموگرافی کارگردان (به فارسی و انگلیسی) به پایگاه تا پیش از مهلت اعلام شده برای جشنواره درخواستی

لینک دانلود فرم درخواست شرکت در جشنواره:

http://shortfilmsupport.ir/Content/Files/request%20to%20single%20festival.docx
 

لطفا توجه فرمایید:

کلیه فیلمهای متقاضی پخش بایستی دارای مجوز نمایش و منطبق با موازين وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي ايران باشند.

تلفن پشتیبانی:09361313909 


تاریخ انتشار : 1393/09/19 09:45